محصولات شرکت‌‌ها  چرا مشاور سرمایه‌گذاری دانایان

ما برآنیم تا با افزایش سطح علمی و تجربی مجموعه و با ارائۀ محدودۀ وسیعی از خدمات مشاورۀ مالی و ابزارها و محصولات مالی متنوع به برترین شرکت مشاور سرمایه‌گذاری در بازار سرمایۀ ایران تبدیل شده و گامی بلند در جهت ارتقاء سطح خدمات مالی در کشور برداریم.

معرفی مشاور سرمایه‌گذاری دانایان

12312312

معرفی شرکت

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان (سهامی خاص) یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی دانایان است که به ویژه در حوزة مشاورة مالی در طول عمر کوتاه خود خدمات گسترده‌ای به مشتریان ارائه کرده است. این شرکت همراهی قابل اعتماد برای کسب‌وکارهای طرف قرارداد خود است. تعهد شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان همسویی با اهداف استراتژیک مشتریان است و حوزة تجربة مشاوره را در طول سال‌ها کار مدیران خود با شرکت‌های پیشرو به دست آورده است. مشاوره سرمایه‌گذاری دانایان توان آن را دارد که روابط بلندمدت با کسب‌وکارهای طرف قرارداد خود ایجاد کند.

محیط قانونی شرکت

فعالیت شرکت‌ مشاور سرمایه‌گذاری دانایان در بازار سرمایۀ ایران، باید بر اساس ضوابط و قوانین خاصی انجام شود که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

ضوابط و قوانین

• قانون تجارت؛
• قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران؛
• قانون توسعۀ ابزارها و نهادهای مالی جدید به منظور تسهیل اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی؛
• قانون و مقررات مبارزه با پولشویی؛
• قوانین تأمین اجتماعی، مالیات‌های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده؛

همچنین مشاور سرمایه‌گذاری دانایان باید در اجرای خدمات مشاوره‌ای خود، دستورالعمل‌ها و ضوابط وضع شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار را رعایت نمایند؛ برخی از این دستورالعمل‌ها به قرار زیر است:

دستورالعمل‌ها

• دستورالعمل تأسیس و فعالیت مشاور سرمایه‌گذاری؛
• دستورالعمل شناسایی و ثبت نهادهای مالی فعال در بازار اوراق بهادار؛
• نمونۀ اساسنامه‌های مصوب سازمان؛
• دستورالعمل تأیید صلاحیت حرفه‌ای مدیران نهادهای مالی؛
• دستورالعمل الزامات کفایت سرمایه نهادهای مالی؛
• دستورالعمل انضباطی نهادهای مالی غیرکارگزار؛
• دستورالعمل ثبت، نگهداری و گزارش‌دهی اسناد، مدارک و اطلاعات توسط اشخاص تحت نظارت.

چشم انداز

ما برآنیم تا با افزایش سطح علمی و تجربی مجموعه و با ارائۀ محدودۀ وسیعی از خدمات مشاورۀ مالی و ابزارها و محصولات مالی متنوع به برترین شرکت مشاور سرمایه‌گذاری در بازار سرمایۀ ایران تبدیل شده و گامی بلند در جهت ارتقاء سطح خدمات مالی در کشور برداریم.

1669541213471
cover-3

ماموریت

ماموریت اصلی مشاور سرمایه‌گذاری دانایان ارائۀ خدمات مشاوره، تامین مالی، تحلیل و سرمایه‌گذاری با استفاده از کارشناسان باتجربه و متخصص در راستای حداکثرسازی منافع ذی‌نفعان است.

تضاد منافع

ممکن است به دلیل ارائۀ خدمات مختلف بین منافع مشاور سرمایه‌گذاری یا اشخاص وابسته و کارکنان وی با مشتریان تضاد منافع به وجود آید. مکانیسم فعالیت این شرکت با مشتریان خود به نحوی است که این تضاد منافع را به حداقل برساند.

dl.beatsnoop.com-high-48cbacc15f13c33810
dl.beatsnoop.com-high-2aabc16ccbc4509537

کارمزد خدمات

کلیۀ کارمزدهای خدمات بر اساس توافقات انجام‌شده با مشتریان و در چارچوب مصوبات سازمان بورس و اوراق بهادار محاسبه خواهد گردید.

منافع ناشی از مشاوره

منافع ناشی از خدمات مشاوره عبارتست از حق اشتراک پرداختی مشاور و مبلغ مورد توافق بین مشاور و مشتری که برای مشاوره‌های اختصاصی صورت می‌پذیرد.
لازم به ذکر است هیچ‌گونه منافع دیگری ناشی از مشاورۀ سرمایه‌گذاری که توسط مشاور ارائه می‌شود برای هیچ فرد حقیقی و حقوقی دیگری ایجاد نمی‌شود.

cropped-colleagues-generating-business-ideas