محصولات شرکت‌ ها  چرا دانایان

در اقتصاد امروز، بازار مالی یکی از ارکان اساسی تأمین مالی است که از طریق ساز و کارهای مخصوص به‌ خود امکان انتقال وجوه از سمت عاملین اقتصادی دارای پس‌انداز مازاد به واحدهایی که با کسری بودجه مواجه هستند را فراهم می‌آورد.

معرفی گروه مالی دانایان

تاریخچه گروه مالی دانایان

در اقتصاد امروز، بازار مالی یکی از ارکان اساسی تأمین مالی است که از طریق ساز و کارهای مخصوص به‌خود امکان انتقال وجوه از سمت عاملین اقتصادی دارای پس‌انداز مازاد به واحدهایی که با کسری بودجه مواجه هستند را فراهم می‌آورد. به بیان دیگر می‌توان گفت که بازارهای مالی با تجمیع پساندازها، بهینه‌سازی گردش منابع مالی و همینطور هدایت سرمایه‌های مولد به سمت شرکت‌های کارآفرین، باعث تسهیل در رشد اقتصادی می‌شوند. اهمیت این بازار تا حدی است که تعدادی از اقتصاددانان اذعان داشته‌اند دلیل اختلاف فاحش میان اقتصاد کشورهای جهان اول و کشورهای کمتر توسعه‌یافته را نباید در فناوری پیشرفته کشورهای جهان اول جستجو کرد، بلکه دلیل اصلی این امر را می‌توان وجود بازار مالی منسجم، گسترده و فعال برشمرد.

12312312
1

تاریخچه گروه مالی دانایان

در همین راستا، احساس نیاز به حضور بازیگرانی فعال و مجهز به دانش و تجربه کافی در حوزه بازارهای مالی باعث شد تا گروه مالی دانایان پای به عرصه ارائه خدمات بازار مالی بگذارد. تاریخچه تأسیس این گروه به تاریخ ۱۳۸۴/۵/۱۹ تحت شماره ثبت ۲۵۲۲۷۹  بازمی‌گردد که در آن شرکتی با نام (عمران و توسعه ساخت صدر پارس) و شناسه ملی ۱۰۱۰۲۹۲۷۱۹۸ به عنوان شرکتی سهامی عام و با سرمایه اولیه پنج میلیارد ریال به ثبت رسیده است. در ادامه مسیر چندین تغییر نام و افزایش سرمایه را تجربه کرده‌ایم که می‌بایست به آنها اشاره کنیم. در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۲۴ نام شرکت به (گروه مالی صدر پارس) تغییر پیدا کرد و یک سال بعد نیز تغییر نام به (گروه مالی صدر پارس) در تاریخ ۱۳۹۵/۸/۲۲ صورت گرفت. حدود دو سال با این عنوان به ارائه خدمات به مشتریان خود پرداختیم تا در تاریخ ۱۳۹۷/۹/۷ نام شرکت به (گروه مالی دانایان پارس) تغییر یافت. سرانجام در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۴ نام (گروه مالی دانایان) با سرمایه ثبتی دوهزار میلیارد و یکصد هزار ریال به ثبت رسید.

تاریخچه گروه مالی دانایان

در این سال‌ها همواره بر آن بوده‌ایم تا با تکیه بر تخصص و خلاقیت کارشناسان خود خدماتی بی‌نقص و نوآورانه را در زمینه‌های خرید و فروش اوراق بهادار، مبادلات ارزی، بیمه، لیزینگ، سرمایه‌گذاری، مدیریت دارایی و خلق ثروت به مشتریان گرامی ارائه نماییم و اعتماد مشتریان خود را اصلی‌ترین سرمایه گروه مالی دانایان بدانیم.

مشاوره سازمانی مشاور سرمایه گذاری دانایان